Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung M100

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 128 x 64
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

Samsung M100 znany jest również pod nazwą SGH-M100. Model ten jest już dość długo na rynku, gdyż został wprowadzony do sprzedaży w roku 2000. M100 jest już wysłużonym telefonem z klapką i funkcje oraz dodatki, które oferuje nie spełniają oczekiwań współczesnych użytkowników. Szczerze powiedziawszy myślę, iż ciężko byłoby kupić ten model, gdyż mało obecnie jest o nim informacji w sieci i nie udało mi się go znaleźć w serwisach aukcyjnych. Telefon ten ma wymiary 106 x 44 x 19 i waży 97 gram.

Wyposażony jest w stosunkowo niewielki wyświetlacz mono o rozdzielczości 128 x 64. Wiąże się z tym brak możliwości wyposażenia tego modelu w motywy graficzne i fakt, iż aplikacje dostępne w M100 nie są zbyt zaawansowane. Mimo to posiada on kilka ciekawych funkcji, takich jak: możliwość wysyłania danych i faksów, łączność przy pomocy fal podczerwonych (IrDa), odtwarzacz muzyczny obsługujący format MP3, kalendarz, kalkulator oraz budzik. Dzięki tym zaletom można domniemywać, iż w czasach jego świetności użytkownicy wyrażali o nim pozytywne opinie.

M100 wyposażony został w dość pojemną baterię, która według wskazań producenta wystarcza na 3 godziny rozmów oraz 55 godzin w tak zwanym trybie gotowości. Warto dodać, iż model ten wyposażony został również w 32 MB pamięci i obsługuje dwa pasma sieci GSM 900 i 1800.