Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung L870

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung SGH-L870 jest rozsuwanym smartfonem o stylowym wyglądzie, w pełni wspierającym możliwości sieci 3G. Jego rozmiary to 103.5 x 50.5 x 13.5 mm przy 120 gramach wagi. Obudowa tego modelu wykonana jest z aluminium, a ciekawie wkomponowane designerskie smaczki i dodatki sprawiają, że wygląda bardzo nowocześnie. Przyczynia się również do tego stosunkowo duży wyświetlacz typu TFT o przekątnej 2,4 cala obsługujący aż 16 milionów kolorów w rozdzielczości 240 x 320.

Doskonale prezentują się na nim wizualne motywy i aplikacje, które są szeroko dostępne dla pracującego w L870 systemu Symbian. Model ten wyposażony został również w aparat z matrycą 3 megapikseli umożliwiający nie tylko robienie zdjęć, ale również nagrywanie wideo. Pełne wykorzystanie możliwości sieciowych HSDPA o stosunkowo dużej przepustowości 3,6 MBps umożliwia wbudowana przeglądarka internetowa Safari znana użytkownikom komputerów typu Mac.  Można dzięki niej wyświetlać strony w takim formacie, jak w przypadku oglądania ich na komputerze osobistym. Warto wspomnieć, iż jest to pierwszy przypadek zainstalowania tejże przeglądarki na urządzeniu mobilnym innym, niż iPhone firmy Apple.

Łączność z innymi urządzeniami mobilnymi umożliwia wsparcie technologii Bluetooth, a standard A2DP, który również obsługuje L870 pozwala na podłączenie bezprzewodowych słuchawek stereo i rozmowę podczas jazdy samochodem lub słuchanie muzyki z wbudowanego odtwarzacza lub radia FM. Telefon posiada 100MB wbudowanej pamięci, która może być rozszerzona za pomocą karty microSD, co niewątpliwie pozytywnie wpływa na opinie wymagający użytkowników.