Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung L811

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung L811 to wprowadzony do sprzedaży na rynki ogólnoświatowe w 2009 roku, oferujący szeroki wachlarz funkcji multimedialnych telefon zamknięty w klasycznym, acz stylowym opakowaniu. Niewątpliwą zaletą tego modelu jest jego niewielki rozmiar, dzięki któremu bez problemu zmieści się nawet w niewielkiej torebce, czy kieszenie płaszcza. Jego wymiary to: wykokość - 105,90 mm, szerokość - 49,50 mm, grubość - 13,20 mm.

Model ten umożliwia komunikowanie się z innymi użytkownikami rozwiązań mobilnych na kilka sposobów. Poprzez wiadomości tekstowe SMS, multimedialne MMS oraz listy elektroniczne - email. Ponadto przy pomocy dostępnych fabrycznie aplikacji istnieje możliwość wspomagania zarządzania czasem. Niewątpliwie pomocny okaże się budzik, kaledarz, czy organizer, a dla miłośników rozrywki wbudowane gry, radio FM, czy odtwarzacz MP3. Wyposażono go w duży, cechujący się niebywałą ostrością i głębią kolorów ekran wyprodukowany przy zastosowaniu technologii TFT o przekątnej 2,2 cala. Umożliwia on wyświetlenie 16 milionów kolorów w rozdzielczości 240 x 320 pikseli.

Kolejnym atutem tego modelu jest wbudowany aparat cyfrowy. Użytkownicy już chyba przyzwyczajeni są, że bez konieczności zabierania z domu ciężkiego aparatu mogą uwiecznić na zdjęciach chwile, do których chcieliby kiedyś wrócić. Aparat umożliwia robienie zdjęć i nagrywanie filmów w formacie MPEG-4. Format ten - czwarta generacja technologii MPEG - gwarantuje wysoki poziom kompresji przy niskiej utracie jakości, co jest bardzo pożadane w przypadku urządzeń mobilnych.