Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung L810 Steel

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung C6625 jest stylowym i bogatym w liczne funkcje multimedialne i biurowe telefonem dostępnym na rynku urządzeń mobilnych od maja 2008.

Jest to model bardzo lekki i nie chodzi tu tylko o lekkość obsługi, ale jego wagę. Ciężko uwierzyć, iż tyle funkcji zmieściło się w urządzeniu ważącym zaledwie 109 gram o rozmiarach 104.2 mm (wysokość) x 48.9 mm (szerokość) x 14.2 mm (grubość). W modelu tym komunikacja z innymi użytkownikami telefonów komórkowych jest bardzo prosta. Możemy pisać wiadomości tekstowe SMS, wysyłać zdjęcia, tekst i dźwięki w formie wiadomości multimedialnych MMS oraz e-maile. Dzięki wsparciu słownika T9 nawet najbardziej zagorzali przeciwnicy pisania na klawiaturze telefonu nie będą zawiedzeni.

Telefon udało się wyposażyć w dobrej klasy wyświeltacz wykonany w technologii TFT, który obsługuje aż 16 milionów kolorów w rozdzielczości 240 x 320 pikseli. Firma samsung przyzwyczaiła swoich klientów do telefonów wyposażonych w cyfrowe aparaty fotograficzne. W tym modelu również go nie zabrakło. Matryca 3,15 megapiksela pozwala uwiecznić ważne dla użytkownika chwile w formie zdjęć o rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli. Można również nagrywać nim filmy. Pliki wideo nie zajmują dużo miejsca, a cechuje je stosunkowo dobra jakość. Wszystko to za sprawą dobrodziejstw technologii, jakim niewątpliwie jest kodek MPEG-4 używany w tym modelu do zapisu nagrań zarejestrowanych kamerą.