Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung L770

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung SGH-L770 to dostępny na rynku sprzedaży bezpośredniej w 2008 roku telefon łączący w sobie stylowy, designerski wygląd z bogactwem funkcji multimedialnych.

Zaskakujący jest fakt, iż producentowi udało się zapakować tyle ciekawych i przydatnych w życiu codziennym funkcji w model tak niewielkich rozmiarów mierzący 102 mm wysokości, 48 mm szerokości, 14,2 mm grubośi, ważący zaledwie 93 gramy. Posiada on stosunkowo duży wyświetlacz o przekątnej () wykonany w technologii TFT pozwalający na wyświetlenie 256 tysięcy kolorów przy rozdzielczości 240 x 320 pikseli. Wyświetlacz idealnie współgra z telefonem i jego funkcjami. Bardzo przejrzyście wygląda na nim menu, co znacznie usprawnia użytkowanie i gwarantuje wysoki poziom ergonomii. Dobrze prezentują się również zdjęcia wykonane przy użyciu wbudowanego aparatu. Aparat ten cechuje matryca 2 MP pozwalająca na robienie zdjęć w rozdzielczości 1600 na 1200 pikseli. Ponadto istnieje możliwość rejestrowania filmów w formacie MPEG-4, który gwarantuje niski rozmiar plików przy dobrej jakości nagrań. Rozmiar pamięci telefonu wystarcza w zupełności do zapisywania zdjęć, nagrań z dyktafonu oraz krótkich filmików, jeśli natomiast chcemy zostawić odtwarzacz mp3 w domu konieczne będzie wyposażenie telefonu w karte microSD, która znacznie powiększy miejsce na kolekcję muzyczną.

Ważnym atutem tego modelu jest obsługa HSDPA (High Speed Downlink Packet Access) związanego bezpośrednio ze standardem 3G, który umożliwia bardzo szybkie przesyłanie danych (teoretycznie aż do 21mb/s).