Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung L760

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung L760 to model rozsuwany, którego głównymi zaletami są zgodność ze standardem UMTS 3G oraz ciekawe dodatki. Telefon ten wyposażony został we wszystkie najpopularniejsze funkcje, co sprawia, że łączy w sobie funkcjonalność z prostotą i niewielkim rozmiarem. Mierzy on zaledwie 99,5 x 47 x 15 mm przy wadze 92 gram. Wyposażony został w aparat z matrycą 2 megapikseli z możliwością nagrywania wideo. Stylowy wygląd to nie tylko cecha zewnętrzna. W środku posiada on liczne ciekawe motywy i aplikacje, które doskonale prezentują się na ekranie TFT obsługującym 262 tysiące kolorów i rozdzielczość 176 x 220 pikseli.

Programy dostępne fabrycznie, takie jak czytnik kanałów RSS, radio FM z funkcją RDS to tylko niektóre z rozwiązań zapakowanych w to stosunkowo niewielkie pudełko pełne cudów. Ciekawą opcją jest możliwość wysyłania nagrań z aparatu bezpośrednio do serwisu YouTube. Ponadto funkcja mobile blogging znana już z poprzednich modeli Samsunga sprawi, że wszyscy świadomi najnowszych możliwości technologicznych będą mogli podzielić się swoimi przemyśleniami, zdjęciami, czy nawet filmami z czytelnikami na całym świecie.

Opinie tych właśnie użytkowników są ważne dla producenta, gdyż to właśnie oni docierają do najszerszego grona potencjalnych odbiorców produktów firmy Samsung na całej kuli ziemskiej, a brak konieczności korzystania z komputera osobistego (do aktualizacji bloga), którego wożenie ze sobą mogłoby być uciążliwe jest niewątpliwie wygodnym udogodnieniem.