Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung L700

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung SGH-L700 jest telefonem wyprodukowanym z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie klasyczny, acz zgrabny wygląd i wysoką ergonomie idące w parze z funkcjonalnością. Z całą pewnością nawet bardzo wymagający użytkownicy wyrażą na jego temat pozytywne opinie. Obudowa tego modelu jest stosunkowo prosta. Sprawia to, że telefon dobrze leży w dłoni, a lekka i ergonomiczna klawiatura gwarantuje pełną satysfakcję z używania tego modelu. Ciekawy efekt wizualny dają dodatki w postaci tekstur pod klawiszami szybkiego dostępu oraz wypustek pomiędzy przyciskami na klawiaturze numerycznej.

Telefon posiada wyświetlacz wykonany w technologii TFT o przekątnej  2,1 cala, który obsługuje 252 tysiące kolorów przy rozdzielczości 176 x 220 pikseli. Ponadto w standardzie jest aparat fotograficzny z matrycą 2 megapikseli wyposażony w lampę błyskową i umożliwiający rejestrowanie filmów. Szybki dostęp do internetu możliwy jest dzięki wsparciu standardu sieciowego UMTS. Prędkość, którą ten standard oferuje doskonale nadaje się nie tylko do przeglądania zasobów sieci Internet, ale również do prowadzenia rozmów wideo i wideokonferencji.

Znana z poprzednich modeli firmy Samsung funkcja mobilnego blogowania przydaje się zawsze wtedy, gdy chcemy zaktualizować wpis w dziennikach internetowych lub podzielić się zdjęciami ze znajomymi. L700 został wyposażony w stylowe motywy menu oraz ciekawe aplikacje. Umożliwiają one między innymi otwieranie plików pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point).