Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung L600

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung SGH-L600 to stylowy i niebywale funkcjonalny telefon rozsuwany wprowadzony do sprzedaży w czwartym kwartale 2007 roku.

Model ten, jak na ilość funkcji, w które został wyposażony jest stosunkowo niewielki. Jego wymiary to: 97,5 mm szerokości, 44 mm wysokości, 16,5 mm grubości przy wadze 84 gram. Mimo niewielkich rozmiarów samego telefonu producentowi udało się wyposażyć go w dość duży wyświetlacz o wysokim kontraście, dużej głębi kolorów i przekątnej 1,8 cala. Umożliwia on wyświetlenie 256 tysięcy kolorów w rozdzielczości 176 na 220 pikseli.

Na wyświetlaczu bardzo ładnie prezentuje się zarówno samo menu telefonu, jak i zdjęcia wykonane dostępnym w tym modelu aparatem cyfrowym z matrycą 2 megapikseli. Aparat poza możliwością robienia zdjęć w rozdzielczości 1600 x 1200 pikseli pozwala na nagrywanie filmów w formacie MPEG-4 (kodek H.263), który pozwala na nagrywanie dobrej jakości filmów przy niskim zużyciu miejsca w telefonie, czy na karcie pamięci.

Wbudowana pamięć powinna wystarczyć dla mało wymagających użytkowników (do zapisywania zdjęć, krótkich filmów, czy niewielkiej ilości plików muzycznych), ci bardziej wymagający mogą rozszerzyć jej rozmiar przy pomocy kart microSD.

Wybrane funkcje, w które wyposażony został ten model to: możliwość wysyłania wiadomości tekstowych SMS, multimedialnych MMS oraz korzystanie z poczty elektronicznej email. Ponadto w wyposażeniu są aplikacje pomagające w organizacji czasu, jak budzik, kalendarz, czy organizer.