Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung L310

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

L310 jest kolejnym dowodem na to, iż firma Samsung nie produkuje telefonów wyłącznie dla mężczyzn, ale myśli również o przedstawicielkach płci pięknej. Jest to model z klapką stworzony z myślą o kobietach, które cenią sobie modne, acz funkcjonalne rozwiązania. Czarno-złota kolorystyka obudowy sprawia, iż można go pomylić z zestawem do makijażu, a subtelne dodatki  jak na przykład kryształowa otoczka wokół obiektywu aparatu na frontowej stronie obudowy stanowią kunsztowne wykończenie. Aby uzyskać jeszcze lepszy efekt producent umieścił na klapce ciekawy wzór kwiatowy z podświetleniem oraz sygnalizujący nadejście wiadomości SMS mały i subtelny symbol koperty.

Nie tylko wygląd sprawia, iż jest to telefon idealny dla współczesnych kobiet. Producent w trosce o dobre opinie płci pięknej na temat jego nowego produktu wyposażył go w subtelne motywy kolorystyczne oraz aplikacje  przydatne właśnie jej przedstawicielkom. Funkcja listy zakupów doskonale sprawdza się podczas planowania wyprawy do sklepu. Umożliwia ona tworzenie listy z takimi szczegółami, jak zdjęcia produktów, cena, czy ilość, co znacznie ułatwia planowanie budżetu. Po zrobionych zakupach panie mają możliwość rozplanowania posiłków dzięki funkcji obliczania kalorii. Ciekawym, acz nie zrozumiałym dla mnie dodatkiem jest możliwość określenia nuty zapachowej.

Funkcja ta zasugeruje użytkowniczce najodpowiedniejszy zapach po wprowadzeniu danych, takich jak ulubiona potrawa, napój i upodobania użytkownika. Samsung L310 wyposażono w popularne funkcje multimedialne, w tym w aparat o rozdzielczości 2 megapikseli, odtwarzacz plików MP3, radio FM, łączność Bluetooth. Telefon posiada 30MB pamięci, która można rozszerzyć dzięki czytnikowi kart microSD.