Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung L170

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung L170 klasyczny telefon o niecodziennym wyglądzie, który wyprodukowany został z myślą o kobietach. Wszystko to za sprawą trzech cech. Pierwsza z nich to lekkość (tylko 86g), kompaktowy rozmiar (102,3x45,8x10,7mm) oraz dostępność w bardzo kobiecym metalicznie fioletowym kolorze. Sam wygląd również z pewnością przypadnie do gustu przedstawicielkom płci pięknej. L170 zbudowany jest na bazie klasycznego prostokąta wzbogaconego o subtelne dodatki i detale.

Zaokrąglone klawisze tworzą łagodne linie na klawiaturze, a delikatnie metalizowane kółko nawigacyjne stanowi kunsztowne wykończenie. Model ten nie cechuje się tylko ładnym wyglądem. Stanowi on połączenie stylowego designu z funkcjonalnością oraz szeroko pojętą obsługą multimediów stając się przy tym w pełni funkcjonalnym urządzeniem. Dzięki temu połączeniu kobiety na całym świecie wyrażają na jego temat pochlebne opinie, a jak wiadomo czasem ciężko trafić w ich wymagające gusta. Firmie Samsung z całą pewnością udała się ta sztuka. L170 do łączności z urządzeniami peryferyjnymi wykorzystuje USB i Bluetooth, daje też możliwość korzystania z sieci Internet dzięki wsparciu standardu UMTS.

Ciekawostką jest funkcja Mobile blogging, która umożliwia dodawanie wpisów oraz zdjęć do dzienników internetowych. Motywy i aplikacje również zostały dobrane ze szczególnym naciskiem na elegancję i funkcjonalność, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym paniom. Funkcje takie, jak radio FM z obsługą RDS, czy odtwarzacz audio pozwolą paniom na słuchanie muzyki w trasie lub tym bardziej ambitnym korzystanie z dobrodziejstw technologii multimedialnej w postaci książek w wersji audio.