Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung J800

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung J800 jest połączeniem zgrabnego telefonu rozsuwanego z elegancją, ergonomią i szeroko rozumianą funkcjonalnością. Model ten trafił do sprzedaży w czerwcu 2008 roku. Jego rozmiary 99,5 x 47 x 15 mm sprawiają, że lekko, aczkolwiek pewnie leży w dłoni. J800 wyposażony został w ekran o przekątnej 2,2 cala obsługujący 265 tysięcy kolorów przy rozdzielczości 176 x 220 i ciekawe dodatki. Jak już wspomniałem niewątpliwą zaletą tego modelu jest wysoki poziom ergonomii, między innymi za sprawą dużych i wyraźnych przycisków, które są oddzielone w sposób niwelujący możliwość pomyłki, a klawiatura, w której są umiejscowione wysuwa się gładko lekkim ruchem dłoni.

Zadania związane z łącznością, jak przesyłanie plików na inne urządzenia przenośne realizowane są poprzez technologię Bluetooth w wersji 2.0, a użytkownicy lubiący wgrywać do telefonu nowe motywy i aplikacje mogą do tego celu wykorzystać złącze USB 2.0. Dzięki wsparciu A2DP istnieje możliwość podłączenia do J800 urządzeń peryferyjnych, jak słuchawki bezprzewodowe, czy drukarki wspierające tą technologię. Słuchawki można wykorzystać do rozmów w trasie lub słuchania plików w obsługiwanych przez wbudowany odtwarzacz formatach - MP3, AAC, AAC+, e-AAC+, WMA.

Ciekawym dodatkiem pozwalającym na uporządkowanie biblioteki utworów muzycznych jest program Music Library pozwalający na umieszczanie plików audio w folderach i tworzenie list odtwarzania. Jest to bardzo ciekawe udogodnienie dla pasjonatów muzyki, które sprawia, że ich opinie na temat J800 są tylko pozytywne.