Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung J770

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung J770 to wykonany w kompaktowym nowoczesnym i eleganckim stylu telefon typu slide. Aluminiowe elementy oraz chromowane wykończenia doskonale podkreślają jego elegancję. Jest to model, na temat którego miłośnicy muzyki jeszcze przed długi czas będą wyrażać pozytywne opinie. Obsługa odtwarzacza multimedialnego jest znacznie ułatwiona poprzez umiejscowienie przycisków do jego kontroli zarówno na przedniej, jak i tylnej stronie obudowy.

Funkcje muzyczne, takie jak odtwarzacz mp3, radio FM i Music Recognition wzbogacone są o dodatki mające na celu ułatwienie życia użytkownikom. Nie sposób pominąć kwestię jakości odtwarzanego dźwięku. Dzięki wsparciu autorskiej technologii firmy Samsung DNSe (Digital Natural Sound engine) jest ona wprost idealna, a możliwość korzystania z telefonu przy akompaniamencie muzyki odtwarzanej w tle i nie wpływającej na szybkość działania J770 sprawia, że ciężko się z nim rozstać. Motywy i aplikacje, w które wyposażony został ten model są ciekawe i dobrze wyważone, a jeśli zapragniemy poczuć powiew świeżości w każdej chwili możemy wgrać nowe przez szybkie złącze USB 2.0. Samsung J770 jak przystało na telefon dla audiofilów posiada funkcję Music Recognition.

Pozwala ona zidentyfikować nieznany tytuł utworu wraz z wykonawcą przykładając telefon do źródła dźwięku (np. radio, czy głośniki w klubie). Nie jest to model stricte zorientowany na dźwięk. Posiada on również aparat o matrycy 2 megapikseli z możliwością nagrywania, dzięki czemu użytkownicy mogą zatrzymać wszystkie ważne chwile i wracać do nich kiedy tylko przyjdzie na to ochota.