Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung J750

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung SGH-J750 to telefon typu slide należący do rodziny obsługujących 3G. Model ten łączy w sobie klasyczny wygląd, wysoką ergonomię użytkowania oraz łatwy dostęp do najpotrzebniejszych funkcji. Funkcje oraz wszelakie dodatki można w pełni spersonalizować i dostosować do własnych potrzeb. Model ten wyposażony został w dwa cyfrowe aparaty fotograficzne z matrycą 1,3 oraz 0.3 megapiksela. Ponadto wspiera on standard Bluetooth, dzięki czemu istnieje możliwość przesyłania plików oraz podłączenia bezprzewodowego zestawu słuchawkowego, który może okazać się pomocny gdy chcemy odebrać telefon prowadząc samochód unikając przy tym ryzyka związanego z otrzymaniem mandatu.

Może on również zostać wykorzystany do słuchania w podróży kolekcji plików muzycznych w formatach MP3, MIDI, ACC, ACC+, których zmieści się całkiem dużo jeśli wykorzystamy złącze kart microSD (wbudowana pamięć 8MB nie jest wystarczająca do tego celu). Wyświetlacz wykonany w technologii TFT  wyświetlający 262 tysiące barw w rozdzielczości 176 x 220 sprawia, że motywy i aplikacje wgrane do pamięci telefonu lub na kartę microSD prezentują się bardzo wyraźnie, co zwiększa ich funkcjonalność.

Programy takie, jak organizer, kalkulator, czy budzik pozwalają użytkownikom dbającym o dobre zarządzanie czasem osiągnąć zamierzone cele i pozytywnie wpływają na ich opinie o tym modelu. Pełną mobilność gwarantuje obsługa wszystkich trzech zakresów GSM, wsparcie technologii GPRS/EDGE, przeglądarka WAP 2.0 NetFront w wersji 3.4 oraz klient poczty wspierający POP3, SMTP oraz IMAP4.