Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung J700

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 160 x 128
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung J700, podobnie jak inne modele Samsunga z rozsuwanymi obudowami, ma bardzo kompaktowe wymiary i wagę (99,5x48x14,8 mm, waga 92 gramy). Urządzenie zaprojektowano tak, aby zachować jak najbardziej uniwersalny charakter. Z jednej strony bowiem, prostota kształtów i oszczędność formy budzi skojarzenia z męskim, wręcz biznesowym urządzeniem. Z drugiej strony natomiast, połyskująca, prawie lustrzana obudowa telefonu oraz lekko zaokrąglone kształty nadaje mu nieco kobiecego szyku. Między innymi dlatego Samsung J700 zbiera pozytywne opinie zarówno wśród męskiej, jak i żeńskiej części użytkowników. Krótki opis telefonu Samsung J700 powinien przybliżyć najważniejsze funkcje tego urządzenia.

Urządzenie wyposażono w 2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 160 na 128 pikseli wyświetlający 65 tysięcy kolorów. Takie parametry sprawiają, że gry na Samsunga J700 są ciekawe i mogą zająć sporo czasu. Samsung J700 wyposażono w szereg przydatnych funkcji, dzięki którym telefon zachowuje swój uniwersalny charakter, jednocześnie nie tracąc nic ze swojej prostoty i wygody użytkowania. Na uwagę zasługuje między innymi aparat fotograficzny 1,3 Mpix z 4-krotnym zoomem cyfrowym oraz kamerą umożliwiającą nagrywanie filmów do 1 godziny długości. Melomani będą zadowoleni z odtwarzacza MP3, który pozwala słuchać utworów zapisanych w formatach MP3, AAC, AAC+ oraz MIDI. Kolejnym atutem są świetnej jakości polifoniczne dzwonki na Samsunga J700, a całości dopełnia wbudowane radio FM, dzięki któremu w każdym momencie można przełączyć się na swoje ulubione stacje muzyczne lub też posłuchać serwisów informacyjnych.

Telefon Samsung J700 oferuje również dostęp do poczty elektronicznej, sieci WAP i możliwość wysyłania wiadomości MMS. Dzięki temu, nowe tapety czy motywy na Samsunga J700 mogą szybko znaleźć się w pamięci telefonu. Dane pobrane z wykorzystaniem technologii EDGE można zapisać we wbudowanej pamięci 12 MB lub na karcie pamięci microSD o pojemności do 2 GB.

Cena telefonu Samsung J700 nie powinna nikogo odstraszyć, a kwota około 200 złotych za nowy telefon nie jest wygórowana. Za tę cenę otrzymamy fabrycznie nowy telefon Samsung J700 bez blokady simlock.