Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung J630

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 176 x 144
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung J630 to model, który jest dowodem na to, że elegancki wygląd, lekkość i łatwość obsługi mogą iść ze sobą w parze. Samsung J630 łączy w sobie wszystkie elementy, których świadomi swoich potrzeb użytkownicy oczekują od telefonu, a co za tym idzie wyrażają oni na jego temat pozytywne opinie. Bogate funkcje połączone z prostym, acz przykuwającym oko wyglądem sprawiają, że jest on wart swojej ceny. Funkcjonalność, proste w obsłudze, intuicyjne menu niewątpliwie wpływają na wygodę użytkownika i czynią ten model niezastąpionym. J630 wyposażony został w ciekawe dodatki.

Jednym z nich jest aparat z matrycą 2 megapiksela z poczwórnym przybliżeniem cyfrowym. Umożliwia on nie tylko uwieczniać chwile, które chcemy zatrzymać na zdjęciach, ale również nagrywać wideo. Zapis odbywa się szybko i bez komplikacji, a filmy nagrane przy pomocy J630 mają wysoką jakość i niewielki rozmiar za sprawą kodowania MPEG4 przy użyciu kodeka H.263. Wbudowany odtwarzacz multimedialny poza wspomnianym już standardem MPEG4 odtwarza również pliki muzyczne w najbardziej popularnych formatach. Są to MP3, AAC, AAC+ oraz WMA i WAV, których obsługa pozwala na zostawienie klasycznego odtwarzacza muzycznego w domu.

Samsung J630 dzięki wsparciu szybkiego protokołu HSDPA pozwala na korzystanie z Internetu bez niepotrzebnej frustracji. Umożliwia również pobieranie poczty elektronicznej, wysyłanie wiadomości MMS, EMS oraz SMS. Wbudowana pamięć 40 MB z pewnością wystarczy na dodatkowe motywy i aplikacje, a w razie potrzeby rozszerzenia możemy wykorzystać wbudowane gniazdo kart microSD.