Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung J600

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung J600 to telefon rozsuwany łączący w sobie elegancję, lekkość i łatwość obsługi. Jest to model skierowany do użytkowników, którzy cenią sobie funkcjonalność, modny wygląd oraz zalety intuicyjnego interfejsu. J600 to stosunkowo niewielki i co za tym idzie lekki telefon o rozmiarach 97,8 x 44,8 x 15,2 milimetrów i wadze 84 gram. Niewielki rozmiar sprawia, że idealnie leży on w dłoni, a dodatkowym atutem jest ergonomiczna i funkcjonalna klawiatura dostępna po rozsunięciu telefonu.

Opinie na jego temat są różne. Niektórzy narzekają, że nie jest to wystarczająco profesjonalne urządzenie, inni natomiast doceniają jego zalety. Jedną z nich jest błyskawiczna reakcja na dotyk, która sprawia, że delikatne muśnięcie  ekranu dotykowego uruchamia telefon i uaktywnia dostęp do wszystkich funkcji. Funkcje, do których chcemy mieć szybki dostęp mogą być spersonalizowane. Tak samo motywy i aplikacje, które chcemy mieć w telefonie. Ponadto J600 posiada książkę telefoniczną mogącą zmieścić 1000 kontaktów i udostępnia szereg aplikacji służących planowaniu.

Kalendarz, kalkulator, lista rzeczy do wykonania to tylko niektóre z nich. J600 posiada aparat cyfrowy z matrycą 1,3 megapiksela, poczwórne przybliżenie oraz możliwość nagrywania wideo w formatach MPEG4 przy użyciu kodeka H.263. J600 ma w wyposażeniu odtwarzacz muzyki w formatach MP3, AAC, AAC+ oraz e-AAC+, a możliwość wyposażenia go w kartę microSD pozwala na przeniesienie nań domowej kolekcji muzyki.