Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung J400

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung J400 to telefon z klapką wspierający technologię 3G, która jest już bez wątpienia standardem. Jest to model skierowany do użytkowników ceniących sobie stylowy wygląd, elegancję i z pewnością właśnie oni wyrażają na jego temat pozytywne opinie. Model ten wyposażony został w dwa wyświetlacze: główny o przekątnej 2 cale wykonany w technologii TFT obsługujący 262 tysiące kolorów oraz zewnętrzny gwarantujący łatwy dostęp do podstawowych informacji, jak godzina, otrzymane wiadomości, czy nieodebrane połączenia. Dzięki wsparciu technologii 3G można przy jego pomocy nie tylko surfować po Internecie czy pobierać pocztę, ale również przeglądać pliki wideo i przeprowadzać wideokonferencje.

Technologia EDGE umożliwia przesył danych z prędkością 384 Mb/s, a przeglądarka NetFront v3.4 pozwala przeglądać zasoby sieci internet w takiej samej formie wizualnej, jak ma to miejsce na komputerze osobistym. Technologia Bluetooth w J400 pozwala nie tylko przesyłać dane pomiędzy innymi urządzeniami przenośnymi, ale wyposażyć go w dodatki. Przykładowo bezprzewodowe słuchawki stereo, z których można skorzystać do rozmów lub słuchania muzyki w formatach MP3, AAC, AAC+ oraz AMR, które model ten obsługuje. Wbudowana pamięć jest stosunkowo mała dla potrzeb kolekcji muzycznej, ale istnieje możliwość rozszerzenia przy pomocy karty microSD. Na karcie pamięci można również przenieść do telefonu dodatkowe motywy i zainstalować aplikacje napisane w technologii Java, która model ten bez żadnych problemów obsługuje.

Samsung pozwala na robienie zdjęć 1,3 megapikselowym aparatem fotograficznym lub nagrywania filmików video w formatach MPEG4 i H.263. Telefon oferuje funkcję wiadomości alarmowych. Wystarczy, że użytkownik przyciśnie cztery razy boczny przycisk na obudowie a telefon automatycznie wyśle na wprowadzony wcześniej numer wiadomość sms powiadamiającą, że jest w niebezpieczeństwie. Jeśli ta osoba oddzwoni telefon automatycznie przyjmie połączenie. Ponadto, jako uzupełnienie Samsung J400 wyposażony jest również w funkcję Mobile Tracker, która umożliwia odnalezienie telefonu w przypadku jego zgubienia/kradzieży. Przy zmianie karty SIM telefon automatycznie wysyła wiadomość sms z informacją o numerze karty na wprowadzony wcześniej przez użytkownika numer.