Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung J200

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung SGH-J200 to telefon typu 3G wyposażony w szeroką gamę funkcji multimedialnych i liczne dodatki. Model ten jest stosunkowo niewielki i przez to bardzo poręczny. Jego wymiary to 104 x 48 x 15,5 mm przy wadze 79 gram. Mimo niewielkiego rozmiaru samego telefonu posiada on stosunkowo duży wyświetlacz typu TFT obsługujący 262 tysiące kolorów i rozdzielczość 176 x 220 pikseli. Motywy i aplikacje łatwo dostępne w sieci pozwalają doskonale przetestować możliwości wyświetlacza i przy okazji rozszerzyć J200 o dodatkowe możliwości. Jeśli wbudowana pamięć o rozmiarze 45 MB nie wystarczy do tych celów można w każdej chwili powiększyć jej rozmiar wyposażając telefon w kartę microSD.

Komunikacja z urządzeniem firmy Samsung możliwa jest przy użyciu technologii Bluetooth oraz USB. Umożliwia on również przeglądanie zasobów sieci Internet dzięki obsłudze GPRS, EDGE, WAP 2.0 i sprawdzanie poczty poprzez wbudowaną aplikację dedykowaną. Poza możliwością nagrywania filmów J200 posiada bardzo rozbudowany odtwarzacz multimedialny. Umożliwia on oglądanie filmów w formatach H.263, MPEG4 oraz odtwarzanie muzyki zakodowanej do MP#, AAC oraz AAC+.

Użytkownicy ceniący sobie organizacje z pewnością wyrażą pozytywne opinie na temat tego urządzenia za sprawą dostępnego fabrycznie kalendarza, organizera i budzika. Samsung SGH-J200 to funkcjonalne urządzenie dostępne po przystępnej cenie, które z pewnością nie sprawi zawodu nawet bardzo wymagającym użytkownikom.