Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung J150

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung J150 jest równie imponujący pod względem wyglądu, jak i funkcjonalności. Wyposażony w liczne dodatki, cienki i kompaktowy telefon został stworzony dla ludzi ceniących sobie wygodę, elegancję i funkcjonalność. Posiada on liczne ułatwiające życie aplikacje, a wygląd menu można w pełni spersonalizować wgrywając nowe motywy. Podstawowe programy, w które został wyposażony ten model to zaawansowany organizer, kalendarz, lista zadań, alarm oraz przelicznik walut.

Niewątpliwą zaletą sprawiającą, że opinie na temat tego modelu są bardzo pozytywne jest bardzo pojemna książka adresowa. J150 ma w wyposażeniu aparat z matrycą 1,3 megapiksela, dzięki któremu możemy uwiecznić momenty, które chcemy zatrzymać na dłużej. Aparat umożliwia również nagrywanie wideo w stosunkowo łatwy, szybki i przyjemny sposób. Zdjęcia oraz nagrane filmy doskonale prezentują się na wyświetlaczu Samsunga wykonanym przy użyciu technologii TFT, który obsługuje aż 256 tysięcy kolorów stosunkowo wysokiej, jak na klasyczne modele rozdzielczości 176 na 220 pikseli.

Dla miłośników muzyki firma Samsung wyposażyła J150 w obsługę plików MP3 i AAC oraz radio FM z funkcją RDS. Pliki muzyczne można przesłać z innych urządzeń przenośnych przy użyciu Bluetooth lub wgrać bezpośrednio na kartę microSD, którą obsługuje ten model. Ważnym atutem J150 jest obsługa trzech podstawowych i dostępnych na całym świecie standardów częstotliwości sieci GSM, który eliminuje bariery związane z położeniem geograficznym użytkownika.