Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung i900 Omnia

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 400 x 240
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Nie wszystkie modele Samsunga z dotykowymi wyświetlaczami mogą poszczycić się taką popularnością i uznaniem jak Samsung I900 Omnia Pracujący pod kontrolą Windows Mobile Pro 6.1, Samsung I900 Omnia ma wszystko to, co dojrzały smartfon w 2008 roku mieć powinien. Krótki opis telefonu Samsung I900 Omnia powinien przekonać wszystkich wahających się przed kupnem nowego dotykowego telefonu.

Telefon Samsung I900 Omnia obsługuje sieci GSM/GPRS/EDGE oraz UMTS/HSDPA. We wnętrzu urządzenia pracuje procesor Marvell PXA312 z zegarem 624MHz i 256MB pamięci typu ROM. Urządzenie wyposażono również w GPS oraz aparat fotograficzny o matrycy 5Mpx. Ekran dotykowy o rozdzielczości 240 x 400 pikseli wyświetla 256 tysięcy kolorów, dzięki czemu animacje, filmy, tapety czy motywy na Samsunga I900 Omnia oferują bardzo dobrą jakość obrazu. Dla spragnionych rozrywki czekają również gry na Samsunga I900 Omnia.

Wracając do aparatu fotograficznego, warto wspomnieć, że posiada on funkcję WDR (Wide Dynamic Range), rozpoznawania twarzy (Face Detection) i uśmiechu (Auto Smile Shot), stabilizacji obrazu oraz geotagging, która pozwala na zapisywanie zdjęć wraz ze współrzędnymi geograficznymi. Pamięć urządzenia zależnie od wersji mieści 8 lub 16GB danych. To wystarczająca pojemność na zapisanie kilkuset piosenek w formacie MP3. Miejsce przyda się również na dzwonki na Samsunga I900 Omnia. Obsługa telefonu realizowana jest za pomocą interfejsu TouchWiz, który wspomagają akcelerometr i optyczny toupad poniżej ekranu. TouchWiz pozwala na przeciąganie ikon konkretnych opcji bezpośrednio z menu na pulpit tworząc tak zwane widżety. Telefon obsługuje standard HSDPA (High Speed Downlink Packet Access) o prędkości 7,2 Mbps, umożliwiający szybkie przeglądanie stron internetowych i pobieranie plików.

Cena fabrycznie nowego telefonu Samsung I900 Omnia powinna zamknąć się w granicach 600-700 złotych. Za tą cenę dostaniemy nowy telefon Samsung I900 Omnia bez blokady simlock.