Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung I8910 Omnia HD

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 640 x 360
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung I8910 Omnia HD to pierwszy telefon koreańskiego producenta wyposażony w wyświetlacz dotykowy i system Symbian. Inne modele Samsunga z dotykowymi wyświetlaczami działają na systemie Windows Mobile lub systemie producenta. Samsung I8910 Omnia HD to telefon z mnóstwem funkcji, które nie są ograniczone do tych zawartych w telefonie. Którki opis telefonu Samsung I8910 Omnia HD powinien przekonać osoby, które szukają bardzo zaawansowanego telefonu z dużym wyświetlaczem i dobrej jakości aparatem fotograficznym.

Telefon Samsung I8910 Omnia HD wyposażono w zapis i dekodowanie obrazu w rozdzielczości 720p, a także w wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 640 x 360 pikseli z paletą aż 16 milionów kolorów. Takie parametry sprawiają, że filmy, animacje czy gry na Samsunga I8910 Omnia HD wyglądają wręcz powalająco.  Samsung I8910 Omnia HD to telefon z ekranem dotykowym, który łączy w sobie styl, multimedia i wydajność biznesową. Model ten bazuje na sukcesie i osiągnięciach telefonu Oomnia z 2008 roku.

Wspomniany już ekran dotykowy AMOLED (Active Matrix Organic Light Emitting Diode) zapewnia ostrość, żywe kolory i jasność obrazu w pełnym słońcu, a także niższe zużycie energii. Takie dodatki jak filmy, tapety czy motywy na Samsunga I8910 Omnia HD wyglądają naprawdę imponująco.  Funkcja nagrywania wideo HD umożliwia zapis cennych chwil w jakości HD (720 p) oraz oglądanie treści HD na odbiorniku telewizyjnym HD za pomocą technologii DLNA. Podwójny głośnik stereo zapewnia zupełnie nowe wrażenia multimedialne w porównaniu do innych telefonów. Muzyka, filmy czy dzwonki na Samsunga I8910 Omnia HD brzmią naprawdę wspaniale. Całości dopełnia między innymi aparat o rozdzielczości 8 megapikseli.

Posiadacze telefonu Samsung I8910 Omnia HD mogą łączyć się z siecią Internet za pomocą protokołu HSUPA z szybkością 5,76 Mbps i HSDPA z szybkością 7,2 Mbps, który umożliwia pobranie lub wysłanie utworu MP3 o rozmiarze 4 MB w niecałe 10 sekund. Dla tych, którzy nie mogą odnaleźć swojej drogi, nadajnik GPS wraz z zintegrowanym kompasem sprawia, że z łatwością odnajdą odpowiednią ścieżkę. Duży rozmiar pamięci wewnętrznej (wersje 8 GB i 16 GB) oraz możliwość powiększenia pamięci za pomocą karty microSD 32 GB do łącznego rozmiaru 48 GB umożliwiają zapisanie całej swojej multimedialnej biblioteki w telefonie.

Cena telefonu Samsung I8910 Omnia HD ze względu na ogrom funkcji i możliwości nie jest niska. Za cenę około 1400 złotych dostaniemy fabrycznie nowy telefon Samsung I8910 Omnia HD bez blokady simlock.