Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung i8510 INNOV8

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung i8510 zwany również Innov8 jak sama nazwa wskazuje niesie ze sobą innowacje i ciekawe dodatki. Wyposażony został w aparat cyfrowy z matrycą 8 megapikseli, lampę błyskową oraz funkcje wykrywania twarzy i uśmiechu. Umożliwia tworzenie zdjęć panoramicznych, jest uzbrojony w lampę ksenonową, która w połączeniu z funkcją autofocus sprawia, że nawet zdjęcia ruchomych obiektów robione w nocy są wyraźne i dobrze naświetlone. Aparat posiada funkcję nagrywania wideo z prędkością 120 klatek na sekundę, co daje ciekawy efekt zwolnionego tempa.

Użytkownicy mogą wgrywać własne motywy i aplikacje, a dzięki szerokiej gamie programów zainstalowanych fabrycznie i8510 jest potężnym narzędzie do pracy z multimediami. Możliwości multimedialne INNOV8 znacznie poszerza obsługa formatów DivX, akcelerator 3D oraz wyjście telewizyjne. Miejsca na filmy powinno wystarczyć na długo, gdyż rozmiar pamięci wbudowanej to aż 16GB, a gdyby go jednak zabrakło istnieje możliwość podwojenia rozmiaru pamięci poprzez gniazdo kart microSD. Dla miłośników słuchania muzyki w podróży dostępne jest radio FM z funkcją RDS. Aby sprawić, iż model ten zasługuje na miano innowacyjnego wyposażony został on w moduł HSDPA o prędkości 7.2Mbps oraz obsługę Wi-Fi.

Telefon obsługuje technologię GPS, która umożliwia nie tylko dotarcie do wyznaczonego celu, czy sprawdzenie aktualnego położenia użytkownika, ale daje możliwość dodania informacji o współrzędnych geograficznych do zdjęć zrobionych wbudowanym aparatem. Opinie na temat i8510 są głownie pozytywne, wynika to z idealnego połączenia estetycznego wyglądu z niesamowitą funkcjonalnością.