Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung I8000 Omnia II

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 800 x 480
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Telefon Samsung I8000 Omnia II to kolejny przedstawiciel topowych modeli koreańskiego producenta. Modele Samsunga z serii Omnia odznaczają się ponadprzeciętnymi możliwościami. Opis telefonu Samsung I8000 Omnia II z pewnością zainteresuje wiele osób, które szukają telefonu o bardzo bogatych funkcjach i eleganckim wyglądzie.

Samsung I8000 Omnia II wyposażono w procesor taktowany szybkością 800 MHz i ekran WVGA AMOLED 3.7-cali  o rozdzielczości 800 x 480 pikseli z paletą 64 tysięcy kolorów. Wiele osób może narzekać na skromna liczbe kolorów, jednak gry na Samsunga I8000 Omnia II, oraz inne multimedia prezentują się naprawdę okazale. Samsung I8000 Omnia II pracuje na systemie operacyjnym Windows Mobile 6.5 Professional, dzięki czemu możliwości telefonu są ograniczone jedynie zainstalowanym oprogramowaniem i potrzebami użytkownika. Ważnym ułatwieniem obsługi telefonu Samsung I8000 Omnia II jest stworzona przez producenta nakładka na system, dzięki której użytkownik może zapomnieć, iż korzysta z telefonu działającego pod kontrolą Windows Mobile. Nakładkę można w każdej chwili wyłączyć i powrócić do konwencjonalnego interfejsu WM.

Samsung I8000 Omnia II  to telefon przeznaczony dla osób, które oczekują rozbudowanych i wygodnych funkcji multimedialnych oferowanych przez Windows Mobile 6.5 Professional opartych na najlepszej platformie sprzętowej. Telefon korzysta z innowacyjnego interfejsu użytkownika TouchWiz 2.0, który zapewnia wygodne i szybkie wykonywanie wielu zadań jednocześnie. Ponadto licznie dostępne w sieci tapety czy motywy na Samsunga I8000 Omnia II jeszcze bardziej urozmaicają pracę z telefonem. Bogate funkcje multimedialne, w tym nagrywanie i odtwarzanie wideo w rozdzielczości 720x480 z pewnością przydadzą się każdemu użytkownikowi. Oprócz tego świetnej jakości odtwarzacz MP3 czy polifoniczne dzwonki na Samsunga I8000 Omnia II uzupełniają i tak już ogromny wachlarz funkcji. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika oddano wbudowany odbiornik GPS, szybką przeglądarkę internetową Opera Mobile 9.5 oraz interaktywne gry 3D.

Aparat fotograficzny 5Mpix jest uzupełnieniem multimedialnych możliwości telefonu Samsung I8000 Omnia II. Będąc w trasie, użytkownik może pobierać dane z Internetu dzięki technologii HSUPA 5,76Mbps, HSDPA 7,2Mbps oraz łączności Wi-Fi. Obszerna pamięć o pojemności do 16GB (oraz możliwość jej rozszerzenia o kolejne 32GB dzięki karcie microSD) pozwala na przechowywanie i szybki dostęp do ulubionych danych czy plików multimedialnych.

Opinie o telefonie Samsung I8000 Omnia II mogą być tylko i wyłącznie pozytywne. Cena telefonu Samsung I8000 Omnia II ze względu na ogrom funkcji i możliwości nie należy do niskich. Za kwotę około 1100 złotych dostaniemy fabrycznie nowy telefon Samsung I8000 Omnia II bez blokady simlock.