Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung I780

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung i780 to kolejny model tej firmy wyposażony w system firmy Microsoft. Dokładnie rzecz biorąc jest to wersja 5.0 systemu Microsoft Windows Mobile for Pocket PC. Procesor, który napędza ten model to Marvel PXA 272 ma prędkość 416 MHz i wspomagany jest przez 128 MB pamięci RAM. i780 jest doskonałym połączeniem funkcji przydatnych dla ludzi biznesu z szeroko rozumianymi funkcjami multimedialnymi. Dzięki temu połączeniu uzyskuje on pozytywne opinie zarówno ludzi wykorzystujących telefon do pracy, jak i do rozrywki.

Samsung SGH-i780 umożliwia przeglądanie dokumentów (MS Office, PDF, HTML, JPEG, GIF), korzystanie z poczty e-mail przy pomocy mobilnej wersji programu Outlook, który dzięki wysokiej integralności wersji mobilnej systemu Microsoft z wersją na komputery osobiste może być synchronizowany w obie strony. i780 posiada znaną już z poprzednich modeli funkcję skanowania wizytówek, która umożliwia zapisanie do kontaktów danych teleadresowych na bazie wykonanego wbudowanym aparatem zdjęcia wizytówki. Model ten został wyposażony w ciekawe motywy i aplikacje, a jeśli nie są one dla użytkownika wystarczające można instalować dodatkowe praktycznie bez ograniczeń związanych z przestrzenią na dysku dzięki obsłudze kart microSD.

Ponadto producent wyposażył ten model w specjalną aplikację do tworzenia kopii zapasowej danych, dzięki czemu możemy być pewni, że nasze dane są bezpieczne. Dodatki, które czynią i780 jeszcze bardziej atrakcyjnym to: tryb makro, lampa błyskowa LED, zoom cyfrowy, możliwość nagrywania wideo w formacie MPEG4 i wiele innych.