Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung I7500 Galaxy

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Android
Wyświetlacz: 320 x 480
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung I7500 Galaxy to trzeci wprowadzony do sprzedaży telefon oparty o otwartą platformę Android, po HTC Dream (Era G1) i HTC Magic. Silnikiem napędowym tego telefonu jest układ Qualcomm MSM7200A o taktowaniu 528MHz, które nieznacznie różni się od poprzedników. Firma Samsung zdaje sobie sprawę, iż aby przekonać użytkowników do zakupu właśnie ich rozwiązania konieczne są nowe funkcje i ciekawe dodatki, których konkurencja nie oferuje, lub oferuje po znacznie większej cenie. Widać to doskonale w przypadku Samsung I7500. Model ten wyposażony został w 8 GB wbudowanej pamięci flash, aparat z matrycą 5 megapikseli i baterię o pojemności 1500 mAh, która w zupełności wystarcza nawet wymagającym użytkownikom.

Kolejną zaletą tego modelu jest wykonany w technologii AMOLED wyświetlacz, który sprawia, że kolory są wyraźne i nawet gdy na ekran pada silne światło słoneczne nie ma problemu z widocznością elementów. Opinie nawet tych bardzo wymagających użytkowników na temat i7500 są przychylne, jest on przez niektórych uważany za model dużo lepszy od produktów marki HTC. Wynika to z większej ilości funkcji i dodatków, w które wyposażony został Galaxy, gdyż procesory jak już wspomniałem mają podobne parametry.

System Android, w który został wyposażony i7500 daje praktycznie nieograniczone możliwości personalizacji i rozbudowy. Użytkownicy mogą wgrywać dodatkowe motywy i aplikacje, a te ostatnie są szeroko dostępne w sieci Internet i co najważniejsze za darmo. Telefon ten jest sprzedawany przez niektórych operatorów komórkowych pod nazwą Samsung Galaxy.