Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung I750

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung i750 znany również jako SGH-i750 to telefon, który łączy w sobie nieprzebrane możliwości systemu Windows Mobile, liczne innowacyjne dodatki tworząc profesjonalne narzędzie dla ludzi biznesu. Producent wyposażył i750 w system operacyjny firmy Microsoft w wersji 'Pocket PC Phone Edition', która sprawia, że można śmiało nazwać go przenośnym komputerem osobistym. Wszystko to za sprawą możliwości, jakie daje ta wersja systemu Windows Mobile. Można dowolnie dostosowywać motywy związane z wyglądem i uruchamiać na niej praktycznie wszystkie aplikacje znane z komputerów osobistych.

i750 wyposażony został w ekran dotykowy typu QVGA o przekątnej 2.4 cala, a w pudełku są aż 2 rysiki, dzięki którym użytkownicy mający problemy z obsługą ekranów dotykowych palcami bez problemów poradzą sobie z tą kwestią. Platforma Windows Mobile umożliwia synchronizacje danych z telefonu z komputerem osobistym, m.in. poczty przy pomocy Outlook Sync. Wgrana fabrycznie przeglądarka dokumentów umożliwia odczyt plików MS Office, PDF, HTML, JPEG i GIF na ekranie telefonu lub na rzutniku, czy telewizorze wykorzystując wyjście TV. Dzięki wyposażeniu w TV-out można również obejrzeć zdjęcia, czy filmy nagrane przy pomocy wbudowanego aparatu o matrycy 2 megapikseli wyposażonego w funkcję auto focus i lampę błyskową.

Ciekawym sposobem na zrobienie użytku z aparatu jest BizCard Reader. Umożliwia on zrobienie zdjęcia wizytówki i zeskanowanie do formatu tekstowego, co znacznie zmniejsza rozmiar pliku. Opinie na temat tego modelu są podzielone, ale jak wiadomo nie da się dogodzić każdemu użytkownikowi. Między innymi dlatego nie tylko firma Samsung wypuszcza na rynek coraz to nowe modele.