Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung i7110

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  

Opis

Mimo, iż telefony w metalowej obudowie owiane są złą sławą firma Samsung stara się zmienić ten fakt wypuszczając na rynek nowy model oznaczony symbolem i7110. Metaliczna obudowa, ciekawe funkcje i dodatki sprawiają, że model ten zostawia produkty konkurencji daleko w tyle. Przyjrzyjmy się funkcjom, które zostały zapakowane do tego metalowego pudełka : Symbian 9.3 OS, S60 3.2 UI (FP 2), aparat z matrycą 5 megapikseli z funkcją auto focus i podwójną lampą błyskową wykonaną w technologii LED.  

Aparat cechuje się szerokim zakresem dynamiki, funkcją eliminującą efekty wstrząsów, geo-tagging, wykrywaniem twarzy, uśmiechu oraz mrugnięcia okiem i posiada możliwość nagrywania filmów z szybkością 30 fps i w dwóch trybach ze zwolnionym tempem. Atutem, który pozytywnie wpływa na opinie o tym modelu jest obsługa bezprzewodowej sieci Wi-Fi ze wsparciem DLNA, która oszczędzi niepotrzebnych wydatków w przypadku dostępu do sieci tego typu w pobliżu. Odbiornik GPS wspierający A-GPS natomiast pozwoli nam znaleźć drogę do celu w większości miejsc na kuli ziemskiej.

Ekran o przekątnej 2.6 cala wykonany przy użyciu technologii QVGA, który obsługuje 262 tysięcy kolorów sprawia, że motywy oraz aplikacje prezentują się bardzo dobrze i wyraziście. Ponadto model ten został wyposażony w transmiter FM, nawigację typu optical trackpad, gniazdo microSD oraz baterię litowo jonową o pojemności 1200 mAh, która znacznie wydłuża czas użytkowania i7110.