Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung i620

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Coraz więcej telefonów na rynku oferuje obsługę HSDPA oraz UMTS oraz liczne dodatki jak MSN, czy Skype. Jednym z nich jest Samsung i620 znany również jako Samsung SGH-i620 - rozsuwany telefon z wieloma funkcjami przyciągającymi uwagę klientów biznesowych. Model ten przełamuje trendy wyglądu telefonów tego typu i dostępny jest w trzech kolorach - białym, różowym i czarnym. Samsung i620 to mały, rozsuwany telefon oparty na Windows Mobile 6 i wyposażony w klawiaturę QWERTY.

Opinie na jego temat są podzielone, ale do tych przychylnych przyczynia się jego rozmiar 94.9 x 59.3 x 16.3 mm. Wbudowany aparat o matrycy 2 megapikseli z funkcją auto focus pozwala uchwycić ważne dla użytkownika chwile. Wadą jest brak możliwości korzystania z aparatu bez konieczności rozsuwania telefonu oraz brak lampy błyskowej. Firma Samsung wypuszczając ten model na rynek dała użytkownikom biznesowym większy wybór, nie są oni już skazani na posiadanie olbrzymiego, kanciastego aparatu w odcieniach szarości i czerni.

Niestety liczne motywy i aplikacje, w które wyposażony został i620 nie są w stanie zrekompensować braku lampy błyskowej, który uniemożliwia robienie zdjęć przy braku dostępu do światła zewnętrznego. Z drugiej strony model ten posiada dobrze przemyślane menu, można dzięki niemu skorzystać z Internetu wliczając w to obsługę MSN, poczty e-mail dzięki bardzo szybkiej technologii HSDPA, co z pewnością zadowoli nie jednego mniej wymagającego klienta.