Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung I617 BlackJack II

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 240 x 240
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung i617 BlackJack II to kolejna odsłona modelu Blackjack otrzymująca już od dnia ukazania się na rynku głównie pozytywne opinie. Model ten jest dość podobny do swojego poprzednika, cechuje go solidny, biznesowy wygląd, klawiatura QWERTY i wyraźny, szeroki wyświetlacz (większy niż w przypadku poprzednika). Dodatki, w które wyposażony został Blackjack II to: 3G, GPS, wspomniana wcześniej klawiatura QWERTY, aparat o matrycy 2 megapikseli oraz bardziej żywotna bateria. System, o który firma Samsung oparła ten model to Windows Mobile 6. Dzięki temu może on otwierać i edytować dokumenty utworzone przy pomocy pakietu MS Office.

Wadą jest brak możliwości tworzenia dokumentów bezpośrednio w telefonie. Ponadto jakość zdjęć jest słaba, jak na obecne możliwości technologiczne i brakuje wsparcia dla połączeń Wi-Fi. Istnieje możliwość podłączenia do i617 zestawów słuchawkowych i głośnomówiących opartych o technologię Bluetooth, co rekompensuje utrudnienia związane z niestandardowym rozmiarem gniazda słuchawkowego. Blackjack II posiada gniazdo microSD, dzięki czemu dostępna pamięć może być rozszerzona do pojemności 4GB, co w zupełności wystarczy na muzykę, zdjęcia, aplikacje, czy dodatkowe motywy.

Użytkownicy ceniący sobie mobilność i wymagający dostępu do internetu na przykład w podróży służbowej, czy na wakacjach będą zachwyceni. Powód jest prosty - obsługa wszystkich standardów GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 oraz bardzo szybkiego HSDPA 850 / 1900 / 2100, który sprawia, że korzystanie z poczty, czy nawet wysyłanie dokumentów Office edytowanych przy użyciu i617 BlackJack II przebiega szybko i sprawnie.