Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung I600

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  

Opis

Samsung i600 Ultra Messaging to pierwszy telefon, w którym użyta została technologia HSDPA. Model ten jest kompaktowy i stosunkowo niewielki. Mierzy 113 mm x 59 mm x 11.8 mm i waży 99 gram. To stosunkowo mało jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie funkcje i dodatki, w które został wyposażony ten model. Jest to najcieńszy smartphone 3G firmy Samsung wyposażony w klawiaturę QWERTY. Posiada on duży ekran wykonany w technologii TFT LCD o przekątnej 2.3 cala obsługujący 65 tysięcy kolorów. Pod wyświetlaczem znajduje się klawiatura QWERTY wraz z kółkiem nawigacyjnym.

i600 Ultra Messaging przeznaczony jest dla profesjonalnych użytkowników świadomych swoich potrzeb i przez bardzo duży nacisk, jaki został położony na funkcje zarówno związane z biznesem, jak i rozrywką zbiera pozytywne opinie wśród profesjonalistów. Rozmiar pamięci operacyjnej i600 to 64MB, które w zupełności wystarcza do sprawnego funkcjonowania tego urządzenia. Ponadto dostępne jest 128 Mb na zdjęcia, dzwonki, motywy i aplikacje z możliwością rozszerzenia poprzez gniazdo kart MicroSD. Klawiatura QWERTY, w którą wyposażony został ten model idealnie nadaje się do pisania wiadomości SMS, notatek służbowych, czy wiadomości e-mail.

Windows Mobile 5.0 będący silnikiem napędowym tego modelu umożliwia odczyt dokumentów utworzonych w programach firmy Microsoft: Word, Excel, PowerPoint oraz plików Adobe PDF. Ponadto system Microsoftu umożliwia pełną synchronizacje danych z telefonu z komputerem osobistym działającym na systemie tejże firmy.