Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung I5700 Galaxy Spica

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Android
Wyświetlacz: 320 x 480
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

i5700 znany również jako Samsung Spica, Samsung Galaxy Spica i Samsung Galaxy Portal to telefon wyprodukowany przez firmę Samsung działający na bazie otwartego systemu Android. Telefon uważany jest za następcę modelu i7500 i  Galaxy Lite. Mimo, iż niektóre funkcje oraz parametry (rozdzielczość aparatu, pamięć wbudowana, szybkości połączeń)  są na niższym poziomie dużo szybszy procesor o taktowaniu 800 MHz sprawia, że opinie o tym modelu są lepsze niż odnośnie wspomnianych wcześniej poprzedników.

Jest to smartphone typu 3G wspierający cztery zakresy sieci GSM oraz dwa HSDPA (900/2100), co gwarantuje prędkość do 3.6Mbps. Telefon ten wyposażony został w ekran dotykowy wyprodukowany w oparciu o technologię LCD o przekątnej 3,2 cala, aparat z matrycą 3,2 megapiksela z funkcją autofocus oraz liczne dodatki. Najciekawszym z nich jest cyfrowy kompas, który pozwoli miłośnikom podróżowania zawsze odnaleźć drogę do celu.

Miłośnikom muzyki na pewno spodoba się fakt, iż model ten posiada gniazdo 3,5mm, przez co można podłączyć do niego ulubione słuchawki i cieszyć się muzyką. Motywy i aplikacje, o których nie sposób nie wspomnieć to kolejny głos na plus dla tego modelu. Google Search, Gmail, YouTube, Google Calendar oraz Google Talk to tylko niektóre z nich, a działanie w oparciu o system open source pozwala użytkownikom na instalowanie dowolnej ilości aplikacji dostępnych za darmo w sieci Internet