Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung I560

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung I560 to rozsuwany telefon, który ujrzał światło dzienne w październiku 2007. Posiada on wszystko to, co smartphone z tego roku mieć powinien oraz ciekawe dodatki. W standardzie znajduje się wyświetlacz o rozdzielczości 240 x 320, możliwość odtwarzania muzyki mp3 oraz plików video i aparat wyposażony w matrycę 3 megapikseli z lampą błyskową wykonaną w technologii LED. Aparat umożliwia nie tylko robienie zdjęć, ale również nagrywanie filmów, które możemy wysłać znajomym, zgrać na komputer przenośny lub przesłać na inne urządzenia dzięki obsłudze Bluetooth, 3G i USB.

Ponadto dostępny jest do tego urządzenia moduł GPS. Stosunkowo duża ilość dostępnej pamięci wbudowanej - 150MB pozwala użytkownikom wgrywać nowe motywy i aplikacje, a jeśli jej zabraknie istnieje możliwość rozszerzenie przez slot kart microSD. Bateria, w którą wyposażony został i560 według wskazań producenta bez problemu wystarcza na cztery i pół godziny rozmów lub 360 godzin w trybie spoczynku. Niewątpliwą zaletą tego modelu jest obsługa HSDPA i GPS oraz szybkość obsługi i dostępności funkcji, która zagwarantowana jest przez system S60.

Niestety jak każdy telefon ma on swoje wady, które są czynnikiem negatywnie wpływającym na opinie o i560. Mowa tutaj głównie o wyglądzie, który nie jest zbyt innowacyjny oraz o wyświetlaczu, który nie jest tak wyraźny, jak te montowane w poprzednich modelach oferowanych przez firmę Samsung.