Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung I450

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Wprowadzony do sprzedaży w sierpniu 2007 Samsung SGH i450 to rozsuwany w dwie strony telefon zorientowany głównie na muzykę. Firma Samsung stworzyła ten model w oparciu o system Symbian S60 3rd Edition Feature Pack 1 i wyposażyła go w liczne dodatki, które wyprzedzają produkty konkurencyjnych marek. Jak już wspomniałem SGH-i450 to skierowany do wielbicieli muzyki rozsuwany telefon z nawigacją dotykową, ponadto posiada on  olbrzymi, jak na tak małe urządzenie głośnik dostępny po rozsunięciu i450. Firma Samsung tak mówi o swoim produkcie: Samsung i450, to innowacyjny telefon muzyczny, który łączy w sobie atrakcyjny wygląd i różne funkcje multimedialne, ciekawe motywy i aplikacje.

Architektura podwójnego rozsuwania sprawia, że użytkownicy mogą przeżywać unikalne wrażenia, gdyż zostały one tak skonstruowane by podnieść użyteczność zarówno funkcji telefonu, jak i odtwarzacza multimediów. Model ten jest srebrnego koloru z białymi wykończeniami, przez co wygląda gustownie, solidnie i atrakcyjnie. Kontrola odtwarzacza muzycznego odbywa się przez kółko podobne do tego, które znają użytkownicy iPod'ów wspomagane przez klawisze nawigacyjne.

Po rozsunięciu telefonu w dół następuje aktywacja ekranu dotykowego, a oczom użytkowników ukazuje się solidnie wyglądający i brzmiący głośnik marki Bang & Olufsen, który wspomagany jest przez wzmacniacz wykonany w technologii ICEpower. Jeśli natomiast rozsuniemy przód telefonu w górę uzyskamy dostęp do klawiatury numerycznej. Opinie na temat tego modelu są w głównej mierze przychylne, na co wpływ ma niewątpliwie jego stosunkowo niska cena.