Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung I320

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Firma Samsung wprowadziła na rynek model przeznaczony dla użytkowników, którzy są zmęczeni standardowym wyglądem telefonów wyposażonych w system Windows Mobile i lubią powiew świeżości bijący już przy pierwszym kontakcie wzrokowym z telefonem. Jest to Samsung SGH i320, który wygląda bardziej jak palmtop, niż telefon i od samego ukazania się w sprzedaży zbiera przychylne opinie użytkowników lubiących innowacje w kategorii wyglądu oraz funkcjonalności. Wszystko to za sprawą szerokiego wyświetlacza oraz ciekawego rozmieszczenia przycisków klawiatury, które upodabniają go do urządzeń typu Pocket PC.

Niewątpliwą zaletą tego modelu jest jego grubość (11,5mm) oraz stosunkowo nieduża waga - 95 gram. i320 wygląda bardzo stylowo i nowocześnie, a jego budowa sprawia, że nawet użytkownicy z delikatnymi dłońmi nie powinni mieć problemów z użytkowaniem tego smarphone'a. Do tego modelu dołączone są 2 baterie, a dodatkowa bateria posiada oddzielną ładowarkę, co przydaje się w przypadku dłuższego przebywania w podróży. Jedna bateria powinna spokojnie wystarczyć na kilka dni standardowego użytkowania.

Ten smartphone oparty o system Windows Mobile został wyposażony w liczne ciekawe motywy i aplikacje, które zawsze można rozszerzyć o nowe dzięki możliwościom korzystania z internetu oraz łączności Bluetooth. Liczne dodatki, o których nie sposób nie wspomnieć sprawiają, że jest to w pełni profesjonalne urządzenie do użytku zarówno osobistego, jak i w celach biznesowych.