Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung I300

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung i300 to wspaniały smartphone zorientowany na klientów biznesowych, który łączy w sobie stylowy wygląd, funkcjonalność i posiada liczne ciekawe dodatki. i300 jest niczym przenośne biuro i równocześnie urządzenie, które może zagwarantować rozrywkę na wysokim poziomie. Telefon wykorzystuje system Windows Mobile, co gwarantuje wysoką kompatybilność z innymi urządzeniami mobilnymi oraz możliwość synchronizacji danych z komputerem osobistym. Można również bez ograniczeń wgrywać dodatkowe motywy i aplikacje obsługiwane przez ten system.

Przeglądarka dokumentów otwiera większość popularnych formatów, jak Word, Excel, PowerPoint oraz Adobe PDF, które mogą być przesyłane do telefonu przez Bluetooth, USB lub ściągane z internetu. Model ten jest stosunkowo duży, jego rozmiary to 116mm x 50.8mm x11.8mm. Wyświetlacz w i300 o przekątnej 2.3 cala pracuje w rozdzielczości 240 x 320 pikseli i wyposażony jest w czujnik światła, który automatycznie dostosowuje poziom jasności ekranu do światła zewnętrznego. Klawisze na klawiaturze numerycznej są stosunkowo duże, co bardzo usprawnia pisanie wiadomości SMS, czy e-maili. i300 posiada 20MB pamięci wbudowanej, która może zostać rozszerzona przy pomocy karty microSD do rozmiaru 8GB.

Opinie na jego temat są podzielone. Do tych negatywnych przyczynia się niewątpliwie brak obsługi Wi-Fi, który zmusza użytkowników do używania HSDPA, co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Te jednak nie są problemem dla użytkowników z grona ludzi biznesu, dla których został on stworzony.