Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung I200

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Firma Samsung przez ostatnie lata zapracowała na dobre opinie na rynku telefonów komórkowych. Spowodowane jest to dbaniem o potrzeby użytkowników i wyposażaniem swoich telefonów w coraz to nowe funkcje i dodatki. Samsung i200 działa w oparciu o system Windows Mobile i stworzony jest z myślą o użytkownikach korzystających w pełni z nowych technologii i ceniących sobie szeroko pojętą mobilność, oczywiste jest również, iż system ten umożliwia pełną personalizację, dzięki czemu bez problemu zainstalujemy dodatkowe motywy i aplikacje.

SGH-i200 nie posiada ekranu dotykowego, co znacznie spowalnia pewne czynności. Kolejną wadą jest brak klawiatury Qwerty, która mogłaby znacznie usprawnić pisanie wiadomości tekstowych, notatek, czy wiadomości e-mail. Oczywiście istnieje możliwość wykorzystania w tym celu klawiatury numerycznej, ale nie jest tajemnicą, iż jest to bardziej uciążliwe i czasochłonne, niż w przypadku pełnych klawiatur wzorowanych na tych używanych w komputerach osobistych, czy laptopach. Obsługa dokumentów sprowadza się głownie do plików PDF oraz dokumentów programu Office Mobile.

Pakiet ten dostarcza mobilne wersje programów Word, Excel i PowerPoint oraz OneNote. Smartphone ten ponadto wspiera połączenia HSDPA o przepustowości do 3.6Mbps, obsługuje wszystkie 3 standardy GSM i posiada kamerę o matrycy 2 megapikseli. Braku obsługi Wi-Fi nie jest w stanie zrekompensować ani obsługa technologii Bluetooth ani HSDPA, za korzystanie z której trzeba niestety zapłacić operatorowi.