Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung G810

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  

Opis

Samsung G810 to solidnie wykonany telefon działający w oparciu o system S60. Model ten stworzony został by konkurować z Nokią N95 i już od ukazania się w sprzedaży, w 2008 roku, wielu użytkowników wyrażało na jego temat pozytywne opinie. Obudowa G810 jest w kolorze metalicznym srebrnym, na panelu frontowym posiada cztery miękkie klawisze oraz nawigację typu D-Pad. Odtwarzacz multimedialny w Samsungu G810 to program znany użytkownikom symbiana trzeciej generacji, nie jest to może najlepsza aplikacja, ale posiada funkcje takie, jak wszystkie inne odtwarzacze dostępne na rynku.

Dodatkowe motywy i aplikacje można bez problemów wgrać do telefonu by rozszerzyć jego funkcjonalność. Kluczowym elementem G810 jest aparat z matrycą 5 megapikseli wyposażony w dodatki rzadko spotykane w innych dostępnych na rynku telefonach. Mowa tutaj o lampie błyskowej wykonanej w technologii xenon oraz trzykrotnym optycznym przybliżeniu, które czynią ten model konkurencyjnym. Samsung G810 to szybki i czuły telefon, co w połączeniu z dużymi, wyraźnymi ikonami znanymi z i450 czyni go idealnym wyborem dla wymagających użytkowników.

Posiada wszystkie funkcje, jakie może mieć telefon wyprodukowany w 2008 roku. Są to: Wi-Fi, wbudowany odbiornik GPS, możliwości 3G ze wsparciem HSDPA, procesor o taktowaniu 330MHz, 130MB pamięci wbudowanej, gniazdo microSD, wejście jack o rozmiarze 3.5 mm, Bluetooth, USB v2.0 oraz wyjście TV.