Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung G800

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung G800 to model, który od momentu ukazania się na rynku zbiera przychylne opinie użytkowników ceniących sobie wygodę i funkcjonalność. G800 to model z rodziny rozsuwanych posiadający ekran o przekątnej 2.4 cala działający w rozdzielczości 240 x 320 oraz łatwo dostępne klawisze skrótu. Można powiedzieć, że jest to aparat z telefonem, gdyż został on wyposażony w aparat z matrycą 5 megapikseli oraz liczne ciekawe funkcje i dodatki.

Obiektyw usytuowany jest na tylnej stronie obudowy i posiada ochronną klapkę chroniącą przed zabrudzeniem, czy zarysowaniami. Ponadto aparat posiada wbudowaną ksenonową lampę błyskową oraz funkcję auto focus, co gwarantuje dobre oświetlenie i ostrość zdjęć zrobionych przy jego pomocy.  Istnieje możliwość ustawienia zarówno funkcji foto, jak i wideo, które umożliwiają dostosowanie w zależności od potrzeb użytkownika. Pełną personalizacje umożliwiają dodatkowe motywy i aplikacje, które można ściągnąć z internetu bezpośrednio na G800 przy pomocy HSDPA lub wgrać przez Bluetooth i USB.

Bluetooth kompatybilny ze standardem A2DP umożliwia ponadto bezprzewodowe podłączenie zestawów słuchawkowych, komputerów i drukarek. Obsługa EDGE i GPRS gwarantuje połączenia wysokiej przepustowości, co sprawia, że korzystanie z przeglądarki WAP 2.0 z obsługą XHTML i HTML jest jeszcze szybsze i bardzo płynne. Samsung G800 posiada wbudowane 160 MB pamięci z możliwością rozszerzenia za pomocą kart pamięci. Jest to model trzyzakresowy z obsługą UMTS.