Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung G600

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung G600 to smukły i przyjemny dla oka telefon wyposażony w ciekawe i innowacyjne funkcje i dodatki. Jest to model rozsuwany o rozmiarze 102 mm na 48 mm na 15 mm ważący 105 gram. Posiada wyświetlacz o przekątnej 2.2 cala obsługujący 16 milionów kolorów i rozdzielczość 240 x 320. Samsung G600 ma wbudowany aparat z matrycą 5 megapikseli wyposażony w lampę błyskową wykonaną w technologii LED, funkcję auto-focus, obsługę makro oraz czterokrotny cyfrowy zoom.

Zintegrowany edytor zdjęć pozwala nie tylko na obróbkę fotografii, ale umożliwia również wysyłanie zdjęć do drukarek kompatybilnych z Pictbridge celem wydrukowania. Dodatkową zaletą aparatu jest możliwość nagrywania video o rozdzielczości 640 x 480. Odtwarzacz multimedialny jest całkiem dobry. Wspiera formaty MP3, AAC, WMA, AAC+ oraz 3-AAC+. Do łączności z innymi urządzeniami mobilnymi przydaje się Bluetooth, można za jego pomocą przesłać na telefon nowe motywy i aplikacje. Umożliwia on również podłączenie zestawu słuchawek bezprzewodowych, by np. skorzystać z radia FM lub rozmawiać prowadząc samochód.

Dodatkowymi atutami jest wsparcie technologii USB v2.0 oraz wyjście telewizyjne , dzięki któremu użytkownicy tego modelu mogą przeglądać zawartość telefonu na ekranie telewizora. G600 wspiera również WAP 2.0, GPRS klasy 10, EDGE oraz cztery zakresy sieci GSM 850, 900, 1800, 1900. Obsługa wiadomości SMS, MMS oraz e-mail (POP3/ IMAP4 / SMTP) sprawia, że użytkownicy ceniący sobie mobilność wyrażają o tym modelu bardzo pozytywne opinie.