Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung G400

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung G400 to modnie i stylowo wyglądający telefon z klapką wprowadzony do sprzedaży w 2008 roku. Telefon jest stosunkowo niewielki, jego rozmiary to 15.2mm na 51.5mm na 102.8mm. Elegancki wygląd zapewnia czarna błyszcząca perłowo obudowa oraz srebrne dodatki na zaokrągleniach. Model ten wyposażony jest w dwa wyświetlacze. Zewnętrzny ekran dotykowy o rozmiarze 2.2 cala o rozdzielczości 240 na 320 pikseli oraz wewnętrzny ekran wykonany w technologii TFT o identycznych parametrach.

Opinie na temat tego modelu są bardzo przychylne. Determinuje to między innymi aparat o matrycy aż 5 megapikseli z funkcją auto focus, lampą błyskową oraz funkcją wykrywania twarzy. Zrobione nim zdjęcia można bezpośrednio z telefonu umieścić na swoim blogu, co jest ciekawym ruchem ze strony producenta. Ponadto telefon ten pozwala nagrywać i odtwarzać video, słuchać radia i plików muzycznych. Użytkownicy mają możliwość pełnej personalizacji G400. Istnieje możliwość ingerencji w motywy i aplikacje, jak również w sygnały dzwonka, czy wiadomości. Jest to możliwe dzięki obsłudze łączności Bluetooth i USB.

Gniazdo kart microSD pozwala na umieszczenie w urządzeniu jeszcze większej ilości danych, niż w przypadku korzystania z pamięci wbudowanej. Użytkownicy w razie konieczności skorzystania z internetu mogą tego dokonać wykorzystując technologię HSDPA i wykorzystać gwarantowane przez nią szybkie połączenie przy pomocy wbudowanej przeglądarki obsługującej XHTML i HTML.