Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung F700

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 440
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung F700 to rozsuwany smartphone o stylowym wyglądzie przeznaczony dla ludzi związanych ze światem biznesu, który już od ukazania się na rynku zbiera pozytywne opinie. Rozmiar tego modelu 112 mm x 56 mm x 15.9 mm przy wadze 139 gram sprawia, że jest on stosunkowo lekki, jak na swoje gabaryty.  Samsung F700 wyposażony jest w duży ekran dotykowy wykonany w technologii TFT o przekątnej 3.2 cali obsługujący 262 tysiące kolorów przy rozdzielczości 240 x 440.

Ekran dotykowy stosunkowo niewygodny np do pisania wiadomości sms, czy notatek można zastąpić przez klawiaturę QWERTY dostępną po rozsunięciu telefonu. Nie są to jednak wszystkie dodatki, w które wyposażony został ten model. W standardzie jest odtwarzacz audio obsługujący formaty MP3, MIDI, AAC, AAC+, e-AAC+, i WMA oraz odtwarzacz plików video oferujący wsparcie dla 3GPP, MPEG4, H.263, H.264 oraz WMV. Aparat z matrycą 3 megapikseli posiada trzykrotny cyfrowy zoom, wyzwalacz, zdjęcia seryjne oraz liczne efekty jak negatyw, czy sepia.

Samsung F700 posiada przeglądarkę WAP 2.0 ze wsparciem dla języka HTML, dzięki czemu bez problemu można odbierać wiadomości e-mail będąc w podróży służbowej lub na przykład ściągnąć do pamięci telefonu nowe motywy i aplikacje z bazy producenta. Transfer plików pomiędzy urządzeniami możliwy jest przy pomocy Bluetooth lub USB, a obsługa trójzakresowej sieci GSM gwarantuje poprawne funkcjonowanie w każdym regionie geograficznym.