Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung F500

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung F500 to pierwszy z serii F nie zorientowany głównie na muzykę, ale na odtwarzanie video. Unikalny, ciekawy wygląd idący w parze z funkcjonalnością to niewątpliwie zaleta tego modelu. F500 rozkłada się w bok i przypomina coś w rodzaju mini telewizora. Biorąc pod uwagę formaty, które obsługuje może zyskać on miano bardzo funkcjonalnego urządzenia multimedialnego. Odtwarzacz wideo bez problemu radzi sobie z formatami: H.263, H.264, MPEG4, DivX, XviD, ASF oraz WMV.

Jest to model stworzony z myślą o rozrywce. Posiada ekran QVGA obsługujący 262 tysiące kolorów i rozdzielczość 240 x 320 pikseli. Może również robić zdjęcia za pomocą aparatu z matrycą 2 megapikseli, który wyposażony został w dodatki, jak 6.25x zoom cyfrowy czy funkcje nagrywania video do formatów H.263, MPEG4 lub QVGA. Po drugiej odtwarzacza znajdują się standardowe funkcje telefonu. Wygoda i niesamowita funkcjonalność sprawia, że większa część użytkowników tego telefonu wyraża o nim pozytywne opinie. Samsung F500 wspiera wszystkie trzy zakresy GSM, dzięki czemu działa w każdym miejscu na kuli ziemskiej.

W pamięci podstawowej o rozmiarze 350 MB bez problemu mieszczą się różnorodne motywy i aplikacje, a jeśli zajdzie taka potrzeba można pamięć rozszerzyć poprzez dokupienie karty microSD. Aplikacje Java MIDP 2.0, przeglądarka WAP 2.0, możliwość pobierania poczty za pomocą protokołów POP3 oraz IMAP4 czynią ten telefon jeszcze bardziej funkcjonalnym, przez co niewątpliwie wart jest swojej ceny.