Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung F490

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 432
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung F490 został wprowadzony do sprzedaży w 2008 roku. Od samego początku uważany był za konkurenta dla Iphone. Opinie ekspertów wskazywały na to, iż wyprzedza on konkurenta pod wieloma względami. Śmiało można nazwać go urządzeniem multimedialnym. Posiada 3,2 calowy panoramiczny ekran dotykowy o stosunkowo dużej rozdzielczości 240 x 432 obsługujący 256 tysięcy kolorów. W wyposażeniu jest również aparat o matrycy 5 megapikseli pozwalający na robienie zdjęć o maksymalnej rozdzielczości 2592 x 1944 pikseli z funkcją autofocus oraz liczne dodatki.

Jednym z nich jest dobrze przemyślana przeglądarka internetowa oraz Google Search, co sprawia, że telefon idealnie nadaje się dla użytkowników, którzy dużo czasu spędzają w sieci. Poza podstawowymi funkcjami, jak odtwarzacz multimedialny, nagrywanie video i robienie zdjęć dostępne są liczne ciekawe motywy i funkcjonalne aplikacje, które można uzupełnić o dodatkowe jeśli zajdzie taka konieczność. Dzięki wbudowanej pamięci 130mb nie powinno być problemu z brakiem miejsca na wspomniane wyżej elementy, gdyby jednak miejsca zabrakło istnieje możliwość rozszerzenia go za pomocą karty microSD.

Do łączności w F490 możemy wykorzystać bluetooth 2.0, USB 2.0  lub technologię HSDPA. Obsługuje ona prędkości aż do 3,6Mbps dzięki czemu ściąganie plików nie jest zbyt czasochłonne. Pojemność baterii w tym modelu jest wystarczająca, wynosi 880 mAh i pozwala na 6 godzin rozmów lub 220 godzin w trybie czuwania.