Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung F480

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Nie wszystkie modele Samsunga mogą się pochwalić taką popularnością jak model oznaczony, jako F480. Samsung F480 to telefon, który obsługuje technologię HSDPA z maksymalną prędkością 7.2Mbps, modele ze średniej półki nie mogą pochwalić się takim osiągnięciem. Elegancki wygląd, ciekawe i bogate funkcje oraz solidne wykonanie, to opis telefonu Samsung F480, który powinien zainteresować szczególnie osoby, które szukają zaawansowanego telefonu za rozsądną cenę.

Telefon wyróżnia się wśród konkurencji między innymi bardzo cienką obudową, która ma jedynie
11,5 mm grubości. Samsung F480 wyposażono w wyświetlacz ciekłokrystaliczny o przekątnej 2,8 cala, który umożliwia pełne wykorzystanie możliwości ekranu dotykowego. Poza tym, na takim wyświetlaczu gry na Samsunga F480 wyglądają bardzo ciekawie i zajmą sporo czasu osobie, która nudzi się w pracy czy autobusie.

Samsung F480 jak przystało na telefon wyższej klasy został wyposażony w najnowocześniejsze funkcje multimedialne, między innymi wbudowany aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 megapikseli z autofokusem i lampą błyskową, stabilizacją obrazu. Dodatkowym atutem są funkcje umożliwiające edycję wideo, odtwarzacz multimedialny i radio FM z RDS. Ponadto doskonałej jakości polifoniczne dzwonki na Samsunga F480 dopełniają całości. 250 MB pamięci telefonu można rozszerzyć, umieszczając w nim kartę pamięci microSD do 8 GB. Dodatkowa pamięć przyda się na nowe tapety, filmy, animacje czy motywy na Samsunga F480. Telefon współpracuje ze stereofonicznym zestawem słuchawkowym przez technologię Bluetooth.

Wracając do aparatu, pozwala on na rejestrowanie obrazu wideo w rozdzielczości QVGA z prędkością 15 klatek na sekundę. Funkcja Auto Smile Shot pozwala „złapać” pojawiający się na twarzy uśmiech, a następnie automatycznie zrobić zdjęcie. TouchWiz pozwala na przeciąganie ikon konkretnych opcji bezpośrednio z menu na pulpit tworząc tak zwane widżety. Menu widżetów zawiera takie elementy jak zegar, radio, odtwarzacz muzyczny, zdjęcia, przypomnienia itp.

Opinie o telefonie Samsung F480 są bardzo pozytywne, a użytkownicy są zadowoleni z wielu zaawansowanych funkcji jakie oferuje aparat. Cena nowego telefonu Samsung F480 nie powinna przekraczać 500 złotych. Za tę cenę otrzymamy fabrycznie nowy telefon Samsung F480 bez blokady simlock.