Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung F400

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Idąc ulicą często widzi się ludzi ze słuchawkami na uszach i słuchających muzyki z głośnika telefonu. Firma Samsung dla takich właśnie odbiorców wyprodukowała nowy model telefonu oznaczony symbolem F400. Co sprawia, że jest on lepszy od innych modeli Samsunga oraz konkurencyjnych firm? Dodatki. Producent chwali się, iż model ten oferuje "dźwięk najwyższej jakości", skąd ta pewność? F400 wyposażony został w specjalny wzmacniacz produkcji "Bang & Olufsen" wykonany w technologii ICEpower.

Ponadto, jak większość telefonów rozsuwanych zorientowanych na umuzykalnionych użytkowników na froncie znajduje się panel nawigacyjny, dzięki któremu można kontrolować odtwarzanie bez konieczności otwierania telefonu. Opinie na temat tego telefonu są jednak podzielone. Wpływ na to ma niewątpliwie mieszanka materiałów użytych do wyprodukowania obudowy. Na pierwszy rzut oka F400 wygląda bardzo porządnie, ale trzymając go w ręku można odnieść wrażenie, że to tani telefon z najniższej półki. Ponadto ekran jest niewielki w stosunku do rozmiaru telefonu, a jego grubość sprawia wrażenie, że jest to telefon z ubiegłej epoki.

Audiofile na szczęście nie zwracają uwagi na takie szczegóły i z pewnością nie jeden z nich wybierze właśnie F400 jako kolejny zakup. Motywy i aplikacje w tym modelu dodają mu uroku. Na szczególną uwagę zasługuje aplikacja pozwalająca na rozpoznanie dowolnego utworu muzycznego przykładając telefon do źródła dźwięku. Sprawdza się to zarówno gdy jakość dźwięku jest dobra (radio, czy film odtwarzany z komputera), jak i w utrudnionych warunkach (np. na imprezach masowych).