Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung F330

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung F330 to telefon, który do sprzedaży trafił w 2007 roku. Po dziś dzień zbiera on pozytywne opinie i cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników ceniących sobie niebywałą funkcjonalność w przystępnej cenie. Jest to model rozsuwany z dużym i wyraźnym ekranem TFT o rozdzielczości 240 x 320 obsługującym 256 tysięcy kolorów. Dominującym kolorem obudowy tego modelu jest czarny, bardzo stylowo i nowocześnie uzupełniony o srebrne dodatki (duży i poręczny panel nawigacyjny w dolnej części ekranu umożliwiający kontrolowanie nad odtwarzaczem muzycznym bez konieczności rozsuwania klapki telefonu).

Do wykorzystania w pełni funkcji telefonu służy lekka i miękka klawiatura dostępna po rozsunięciu. Klawisze są wyraźne i dobrze rozmieszczone, co sprawia, że praca z F330 jest czystą przyjemnością. Pamięć wewnętrzna to 20MB z powodzeniem wystarczy na motywy i aplikacje, jeśli użytkownik zapragnie umieścić w telefonie swoją kolekcję muzyki konieczne będzie rozszerzenie rozmiaru pamięci, co jest możliwe i stosunkowo łatwe dzięki wsparciu dla kart microSD, które oferuje ten model. Pamięć podstawowa telefonu pozwala na zapamiętanie 30 odebranych, 30 nie odebranych połączeń i 30 wybieranych ostatnio numerów, a w książka adresowa jest w stanie zmieścić aż 1000 numerów telefonów.

Dodatkowe funkcje, w które wyposażony został ten model, jak łączność Bluetooth, Aparat z matrycą 2 megapikseli z możliwością nagrywania filmów, czy przeglądarka WAP 2.0 czynią z niego bardzo funkcjonalne urządzenie multimedialne.