Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung F300

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Samsung F300 Ultra Music jak sama nazwa wskazuje jest telefonem zorientowanym na muzykę. Posiada unikalny wygląd obudowy, który jest bardzo przyjemny dla oka. Ciekawym pomysłem, którzy firma Samsung wdrożyła w tym modelu jest podwójny ekran (jeden po każdej stronie obudowy). Jedna ze stron odpowiedzialna jest za funkcje stricte związane z odtwarzaniem muzyki, natomiast druga pozwala na korzystanie z funkcji telefonu.

Po stronie muzycznej znajduje się kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,1 cala i podświetlane przyciski nawigacyjne służące do kontroli nad odtwarzaczem multimedialnym, który dzięki rozdzielczości 176 x 220 i obsłudze 262 tysięcy kolorów idealnie nadaje się do wyświetlania list utworów. Po stronie odpowiedzialnej za funkcje telefonu ekran jest mniejszy, znajduje się tam również klawiatura numeryczna i aparat z matrycą 2 megapikseli. Mniejszy wyświetlacz również obsługuje 262 tysiące kolorów, wykonany jest w technologii TFT i ma rozdzielczość 176 x 65 pikseli. Model ten waży 78 gram, co niewątpliwie pozytywnie wpływa na opinie o tym modelu. Wbudowana pamięć jest stosunkowo duża, bo jej aż 100 MB i może być z łatwością rozszerzona przy pomocy karty microSD.

Dzięki temu pamięć może być rozszerzona do 2GB, co z powodzeniem wystarczy na nowe motywy i aplikacje, czy dość sporą kolekcję plików MP3. Bateria w tym modelu umożliwia 2,5 godziny rozmów lub 55 godzin w trybie czuwania. Liczne dodatki w postaci funkcji nagrywania video oraz obsługi formatów MPEG4 i H263 czynią ten telefon jeszcze atrakcyjniejszym.