Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung F250

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Samsung F250 to kolejny telefon z rodziny F wyprodukowany by zdobywać dobre opinie wśród wielbicieli muzyki. W odróżnieniu do F200 i F210 jest to model rozsuwany standardowo. Mechanizm typu slide działa wyjątkowo gładko i w połączeniu ze zmysłowym wyglądem czyni ten telefon bardzo przyjemnym dla oka i funkcjonalnym. Gdy model ten jest zamknięty oko przykuwa duży kolorowy wyświetlacz oraz klawisz nawigacyjny do obsługi odtwarzacza MP3.

Natomiast gdy otworzymy telefon ukaże się elegancka i subtelna klawiatura. Ekran o przekątnej 2 cale pozwala na wyświetlanie 65 tysięcy kolorów w rozdzielczości 128 na 160. F250 jest stosunkowo lekki. Zachwyca fakt, iż urządzenie ważące zaledwie 98 gram udało się wyposażyć w niezliczone i przydatne dodatki. Jak wspomniałem wcześniej jest to telefon typowo muzyczny. Nie mogło w nim zabraknąć radia FM, odtwarzacza MP3, AAC, eAAC i WMA oraz zestawu słuchawkowego.

Nowe motywy i aplikacje można ściągnąć z internetu bezpośrednio do pamięci telefonu lub na kartę microSD. Można również przy jego pomocy odbierać i wysyłać wiadomości e-mail, jak również tekstowe i multimedialne. W modelu tym nie mogło zabraknąć przeglądarki WAP 2.0 obsługującej xHTML oraz komunikacji Bluetooth, która umożliwia przesyłanie zdjęć, czy dzwonków na inne urządzenia mobilne i do komputera osobistego bez konieczności używania kabla USB. F250 posiada również aparat o rozdzielczości 1.3 megapiksela z możliwością robienia szybkich migawek i niewątpliwie wart jest swojej ceny.