Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung F210

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 128 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Atrakcyjne wyglądający Samsung F210 to obrotowo otwierany telefon komórkowy, który słynie z przyjaznych dla użytkownika funkcji, odtwarzacza muzyki, aparatu fotograficznego i organizera. Telefon jest wyposażony w obrotowy mechanizm otwierania bardzo podobny do tego użytego w Samsungu X830, czy F200. F210 to stosunkowo wąski model o smukłym kształcie, który mierzy około 88mm wysokości, 31mm szerokości i 20mm grubości.

Ekran TFT, który zapewnia rozdzielczość 128 x 220 pikseli i 262 tys kolorów na przekątnej 1,4 cala, pozytywnie wpływa na opinie o tym modelu. Wąska klawiatura ma dobrze rozmieszczone klawisze, którymi łatwo i wygodnie się operuje mimo, iż telefon jest bardzo wąski. Samsung F210 wyposażony jest w łatwy w obsłudze aparat z matrycą 2 mpx, funkcje wideo i liczne dodatki, które pozwalają użytkownikowi na nagrywanie i odtwarzanie materiałów filmowych oraz obróbkę i dzielenie się nimi ze znajomymi na przykład przez MMS lub Bluetooth.

Odtwarzacz muzyczny obsługujący MP3, AAC, eAAC + i WMA, który wyposażony został w funkcję dźwięku 3D, która zamienia słuchanie muzyki w niezapomniane przeżycie. Użytkownik może dodawać i usuwać dzwonki, motywy i aplikacje zależnie od nastroju i aktualnych potrzeb. Ponadto telefon jest wyposażony w fabrycznie zainstalowane gry, które z całą pewnością sprawią, że użytkownicy, którzy zdecydują się na zakup tego modelu nie będą mieli szans by się nim znudzić.