Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Samsung F200

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Samsung
System operacyjny: Java
Wyświetlacz: 128 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Jeśli szukasz urządzenia, które pozwoli Ci na zabranie ze sobą kolekcji muzyki bez konieczności pakowania do walizki odtwarzacza mp3 trafiłeś idealnie. Samsung to elegancki i stylowy telefon o rozmiarach i funkcjach przenośnego odtwarzacza audio. Co więcej posiada gniazdo kart MicroSD by nie brakło miejsca na wszystkie utwory, które chcemy ze sobą zabrać oraz wgrać dodatkowe motywy i aplikacje. Jest to telefon obrotowy, który otwiera się podobnie do scyzoryka. Obsługuje on trzy zakresy GSM, dzięki czemu można z niego korzystać w sieciach telefonii komórkowej na całym świecie.

Posiada on też liczne dodatki. Duży ekran LCD rekompensuje brak klawiatury Qwerty, a możliwość kontrolowania odtwarzacza audio bez konieczności rozsuwania telefonu sprawia, że jest bardziej funkcjonalny. Gdy telefon jest zamknięty, można sterować odtwarzaniem muzyki za pomocą intuicyjnej minimalistycznej klawiatury. Gdy nadejdzie połączenie, muzyka cichnie by umożliwić przeprowadzenie rozmowy. Po zakończeniu połączenia telefon pozwala rozpocząć odtwarzanie od momentu, w którym zostało przerwane. F200 obsługuje słuchawki stereo Bluetooth, co sprawia, że jakość dźwięku może być dużo lepsza.

Wszyscy, którzy lubią na swoim telefonie pobuszować po internecie z pewnością wyrażą o F200 dobre opinie. Model ten łączy w sobie wszystko, co powinien mieć nowoczesny telefon: stylowy wygląd, funkcjonalność oraz przystępną cenę. Z pełną świadomością polecam go wszystkim miłośnikom muzyki.